LiveZilla Live Chat Software
Fotopasti

Novinka FORESTCAM - představení nové a velice výkonné fotopasti!V dnešním článku se zaměříme na novou značku fotopasti FORESTCAM a věřte, že je o čem psát! V recenzi srovnáme staronové fotopasti Ltl Acorn 5310/6310, abyjste si opravdu uvědomili výhody právě recenzované fotopasti a že jich není málo! Výrobce na trh uvedl zatím dva modely, LS870 bez GSM brány a LS880 s GSM bránou.

Obsah testu fotopasti FORESTCAM
Přejít na Obsah
Úvodem - nová značka?
FORESTCAM v detailech
Porovnání záznamů
HodnoceníÚvodem - nová značka?

Musím se přiznat, když mám možnost testovat novou značku, skřípu zuby. Když se poohlédnu do roku 2014, testoval jsme bezmála více jak 8 fotopastí, které nejsou na našem trhu a ani ve světě si své místo nenašly. Je to dáno především tím, že spousta výrobců se snaží nabídnout něco, co už dávno je a ještě ke všemu to nemusí fungovat tak, jak by mělo. Když jsem koncem roku začal spolupracovat s čínskou firmou FORESTCAM, ihned jsem věděl, že tato fotopast je něco víc.

Fotopast Vás na první pohled zaujme velice neprotřelým a líbivým designem. Výrobce své modely navrhl s krytím odpovídající normě IP67 , do kterých se voda nedostane ani náhodou. LCD obrazovka je umístěna na přední části fotopasti. Toto je pro mne, a věřím, že i další uživatele, orpavdu velké plus. Při instalaci stačí fotopast upevnit, otevřít kryt a spustit do režimu nastavení. Na obrazovce přímo vidíte co fotopast snímá, zacílení fotopasti je otázka pár vteřin. Prohlížení zázmamů nebo změna nastavení je také velice komfortní, pokud je fotopast v dosahu, nemusíte nic demontovat. Integrované laserové ukazovátko vám pomůže zacílit fotopast opravdu velice přesně!

Pokud jde o parametry, i zde se pohybujeme v nadstandardu. Fotopast dokáže pořídit snímky v rozlišení 12Mpx a současně pořídit videosekvenci ve FUllHD rozlišení 1080p! Osvit noční scény je doslova excelentní, zvěř lze přečíst na vzdálenot 15 metrů, jak u fotografií, tak u videosekvencí s poměrně malým šumem!

V kostce jsme poodhalili novou fotopast, která má opravdu obrovský potenciál a vedle této vypadá Ltl Acorn opravdu až směšně. Pojďme se poohlédnout po detailech.

Pokud si nejste jisti, co výše uvedené slova znamenají, zkuste kliknout na ODKAZ, kde se muže dozvědět více z těchto technických pojmů.

Předchozí         Následující