LiveZilla Live Chat Software
Fotopasti

Novinka FORESTCAM Gen2 - Druhá generace úspěšné značky!Je to více než rok, kdy na náš trh přišla velice zajímavá značka FORESTCAM. Za své období prošla značným vývojem a nyní se jí dostává vylepšení v podobě faceliftu předního krytu a mírně upraveného softwaru.

Výrobce a naše firma co by distributor fotopastí FORESTCAM si našich zákazníků váží natolik, že jsme přistoupili k úplnému počeštění. Krabička se dočkala změny a nabízí zákazníkům kompletně české popisky. Určitě budete potěšeni:).

Další potěšující věcí je tištěný český návod k fotopasti. Ostatně tento dodáváme našim zákazníkům vždy v tištěné podobě. Nepovažujeme za správné dodávku návodu k fotopasti na SD kartě nebo jiném elektronickém nosiči. Nyní se návod přibalí již ve výrobě.

Fotopast FORESTCAM v novém a lepším kabátě!

Při návrhu struktury fotopasti jsme s výrobcem úzce spolupracovali, dokonce jsme osobně navštívili továrnu a pohovořili o potřebách zákazníka. V konečném výsledku dostáváte tento produkt, který je ušitý takřka na míru.

Pokud budeme hovořit o instalaci fotopasti do lesa, zde se nejčastěji setkáváme s instalací na: smrk, dub, habr, borovici, a jiné dřeviny, které mají podobnou texturu. Zřídka budete instalovat fotopast na břízu.

Podívejte se na obrázek a sami uvidíte funkčnost maskování druhé generace fotopastí FORESTCAM.

Popis fotopasti FORESTCAM

Jednoché schéma ukazuje výhody fotopasti FORESTCAM oproti konkurenci. Jedná se zejména:

  • velmi dobré řešení přístupu k ovládání fotopasti a LCD obrazovce,
  • dokonalé zamíření pomocí laserového ukazovátka a integrované LCD obrazovky,
  • vysokou odolnost proti poškození kyselinou z vyteklých baterií,
  • výkonné PIR čidlo s krátkou dobou spouště,
  • unikátní maskování povrchu fotopasti,

Zachování všech výhod

Výměna baterií a SD karty není žádný problém, uděláte to přimo a nutnosti demontáže fotopasti. Jednoduše vysunete zásobník na baterie a vyměníte!

Fotopast bez odesílání a s odesíláním

Tak jako tomu bylo u generace předchozí, je tomu přesně i u generace druhé. Model LS870 neodesílá snímky, pouze ukládá na SD kartu.

Podporu odesílání na mobil nebo na email má pouze model LS880. Můžete si vybrat, zda chcete fotopast nastavit na dražší provoz MMSek nebo levný provoz přes GPRS data.

Pokud se Vám možnost odeslání pořízených snímků líbí, podívejte se na náš článek a ukázku, jak je nastavení odesílání jednoduchá záležitost. Ukázka jak je nastavení odesílání fotopasti jednoduché.

Kvalitní videa i fotografie

To že předchozí generace měla velmi pěkné záznamy není sporu. Generace 2 přináší drobné změny zejména v kvalitnějším zpracováním obrazu.

Liška zaznamenaná během dne na vzdálenost 4 metrů.

Rudl černé na vzdálenost 6 metrů.

Ranní návštěva vnadiště.

Rudl černé v noci.

Jedna z mnoha lišek.