LiveZilla Live Chat Software
Fotopasti

FOXcam představuje fotopast RANGER a SG880MK-14mHDFotopasti FOXcam jsou vyráběny v kooperaci se společností ScoutGuard, která patří mezi nejlepší výrobce fotopastí! Jedná se o velmi spolehlivá zařízení, která nabízí na našem trhu velmi zajímavý výkon a funkce v poměru cena/výkon.

Značka FOXcam plně vyhovuje potřebám naších zákazníků a dokáže je nadstandardně splnit na úrovni práva myslivosti, tak i pro ostrahu majetku. Díky tomu si můžeme dovolit nabídnout nadstandardní 30 dnenní zkušební dobu pro odstoupení od smlouvy.

Proč jsou fotopasti FOXcam jiné?

1. Fotopasti FOXcam je možné napájet dobíjecími bateriemi

Většina výrobců fotopastí neumožňuje napájení dobíjecími bateriemi. Důvod je jednoduchý: fotopast vyžaduje dokonalejší elektroniku i software, šetří se peníze.

Napájení dobíjecími bateriemi je poměrně složíté na celkou výrobu fotopasti. Dobíjecí baterie mají napětí naprázdno cca 1,3 V. Oproti tomu alkalické nebo lithiové baterie mají napětí naprázdno 1,55 - 1,65 V. Rozdíl napětí mezi dobíjecí a lithiovou baterií je 0,3V na článku. Článký jsou běžně za sebou zapojeny 4 kusy. Celkový rozdíl v součtu je tedy 1,2 V

FOXcam dobíjecí baterie plně podporuje, méně kvalitní značky nikoliv! Samozřejmě dobíjecí baterie není vhodné používat přes zimní období, kdy napětí vlivem chladného pačasí klesá a dobíjecí baterie se stávají nepoužitelné v každé fotopasti.

Důvod, proč napájet fotopasti dobíjecími bateriemi je zřejmý, snížení nákladů na provoz. Na dobíjecí baterie může fotopast FOXcam SG880MK-14mHD pořídit a odeslat na email okolo 500 až 800 fotek v závislosti na kapacitě baterií. Lithiové baterie v pořizovací ceně 380 Kč s DPH za sadu, které nelze dobíjet, odešlou kolem 800 - 1200 fotek.

Pokud spočítáme náklady na pořízení sady dobíjecích baterií, dostáváme se do 1000 Kč. Návratnost investice je poměrně rychlá - 4. měsíc již šetříme peníze za provoz.

Alternativně lze použít i velké hermeticky uzavřené externí akumulátory typu AGM nebo gelová baterie 6V. Tyto baterie mají výhodu ve velké kapacitě. Fotopast na ně může pracovat delší dobu, než na jakékoliv jiné baterie. Nevýhodou jsou větší rozměry (baterie je externí). Navíc musíte vyřešit, kam vlastně akumulár ukryjete a připojit akumulátor do fotopapasti za pomocí kabelu s vhodným konektorem.

2. Technologie FOXraw

FOXraw je softwarová technologie, která má zásadní vliv na noční scénu. Při noční scéně je důležitá nízká zrnitost (ISO) a rychlá závěrka, aby nedocházelo k rozmazání pohybem. Většina výrobců fotopastí se pohybuje se závěrkou kolem 1/4 sec. Tento čas je na ostrahu majetku poměrně dlouhý a nevhodný. Vlivem pomalé závěrky dochází k rozmazání objektů na fotografii, který pro účely rozpoznání osoby není žádoucí.

FOXraw exponuje s násobně vyšší závěrkou 1/10 až 1/25 sec. Díky tomu jsou osoby na fotografii ostřejší s menším procentem rozmazání v pohybu. Technologie FOXraw má vliv i na denní fotografie. Fotografie jsou ostřejší s větší hloubkou barev a kontrastu.

3. Technologie FOXmove

FOXmove je opět softwarová technologie, jež je navíc spojena se speciálním PIR čidlem, které bylo vynalezeno pro potřeby fotopastí.

Na základě našeho testování jsou fotopasti FOXcam schopny pořídit až o 30 - 60 % více fotografií než běžné fotopasti. FOXmove zrychluje dobu spouště na hodnotu 0,7 sec. Fotopast tak může být instalovaná blíže ke střeženému místu.

4. LCD obrazovka pro přesné zaměření

FOXcam nabízí fotopast RANGER a SG880MK-14mHD s odesíláním snímků s integrovanou přední LCD obrazovkou o velikosti 1,5". Tato obrazovka poskytne náhled na sledované místo, díky kterému provedete korekci přesného zamíření.

Vše je jednoduché a velmi rychlé: zapnete fotopast, pořídíte manuálně fotografii, kterou zobrazíte na LCD obrazovce a upravíte korekci.

5. Úsporný GSM modul

Většina fotopastí nadbytečně vybíjí při odesílání fotografií baterie. Ve výsledku může být životnost baterií do značné míry ovlivněna nekvalitním GSM modulem.

6. Odolné vůči výtoku baterií

Model SG880MK-14mHD a RANGER používají osvědčený koncep oddělených baterií od elektroniky. V případě výtoku baterií nedochází k bezprostřednímu poškození fotopasti.

7. Rychlá doba spouště 0,7 sec

Doba spouště udává dobu, za kterou je fotopast schopna pořídit snímek od detekování pohybu.

8. Model SG880MK-14mHD vybaven dálkovou správou

Dálková správa je užitečná funkce fotopasti, která umožňuje na dálku provést změnu v nastavení prostřednictvím SMS zprávy. FOXcam nabízí pohodlné ovládání pomocí aplikace pro Android.

9. Zasílání snímků v rozlišení 1024x720

Model SG880MK-14mHD umožňuje nastavit vyšší rozlišení zasílaných snímků na email. Pokud je v daném místě dostatečně silný signál, dostanete na email kvalitnější snímek v rozlišení 1024x720 bodů. Většina 2G fotopastí umožňuje odesílat snímky pouze v rozlišení 640x480 nebo 800x600 bodů.

10. Kvalitní servis přímo v ČR

Na trhu je nepřeberné množtví fotopastí. Jen několik z nich může nabídnout kvalitní zázemí s českým servisem. Tento fakt je často zákazníky opomíjen.

Díky své ceně si tuto fotopast může dovolit opravdu každý! Fotopast může posloužit v myslivosti, zemědělství, lesnictví, při ostraze rybníka, hlídání domu nebo stodoly. Tato fotopast nemá omezení!